ZDS Україна
ZDS Україна
Київ, ул. Архитектора Вербицкого, 1

Про нас

Компанія ZDS відома своїми ефективним і надійними зануреними (свердловинними) насосами і електродвигунами для глибинних насосів діаметром 4 ".
Всі двигуни ZDS оснащені вбудованою теплової захистом (термореле) від перегріву. Двигуни ZDS володіють високим пусковим моментом і для старту досить -160 V, максимальна кількість запусків - 150 на годину. Високий рівень ізоляції класу - F.
Свердловинні насоси ZDS завдяки запатентованим інновацій мають високу стійкість до абразивних матеріалів. Спеціальний дизайн імпеллер (крильчатки) з технополімера допускає роботу у важких умовах з великою кількістю піску (120 г/м3).
А також компанія пропонує захист насоса DRP - запатентований електронний пристрій, що гарантує надійний захист двигуна від сухого ходу.
На всю свою продукцію компанія ZDS пропонує «повноцінну безумовну гарантію» протягом 24 місяців після покупки.

Конкурентні переваги компанії:

Занурювальні насоси ZDS (Італія) - 4 "(100мм) Виробництво та збирання на одному заводі в Італії. - Безумовно ГАРАНТІЯ 2 роки - Запатентована захист насоса DRP (сухий хід, перегрів, втрата фази) - до 150 запусків на годину - Унікальне запатентований будова крильчатки, стійка до піску і абразивних матеріалів - запуск двигуна при 160V < br /> - в двигун вбудована тепловий захист (термореле) від перегріву. - не потрібно додаткового пульта управління - Проста та швидка установка

Товари / Послуги:

Хімічні насоси ZDS 4 "виробництва Італія. Надійні глибинні насоси для перекачування води з колодязів, свердловин або резервуарів. Насоси ZDS із захистом від сухого ходу DRP.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

ул. Архитектора Вербицкого, 1

Контактна особа:

Денис Александрович

Телефон:

Сайт:

zdspumps.com.ua

Дата заснування:

2011

Керівник:

Денис Александрович